Apie mus

Nuo 2006 metų dirbanti elektros ir elektroninės įrangos ir plastikų perdirbimo srityse Baltic Recycling UAB bendradarbiauja su Lietuvos, Danijos, Austrijos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Latvijos, Kinijos ir kitų šalių įmonėmis. 

Virš 90% įmonėje pagaminamų kokybiškų antrinių žaliavų bei jų pusfabrikačių eksportuojama. 
 
Vario ir tauriųjų metalų perdirbimo srityje mūsų įmonė bendradarbiauja su pasaulyje žinomiausiomis perdirbimo kompanijomis.
 
Pagrindinė Baltic Recycling UAB veikla yra elektros ir elektroninės įrangos bei plastiko atliekų surinkimas ir perdirbimas. 

Mes perdirbame:

  • Elektros ir elektroninės įrangos atliekas;
  • Televizorių ir monitorių atliekas;
  • Kineskopų stiklo atliekas;
  • Įvairaus plastiko atliekas (ABS, PS, PP);
  • Elektros variklių, starterių, generatorių, įvairių elektronikos ir automobilių detalių laužą.
2009-ais metais įmonė įvykdė Europos Sąjungos fondų finansuojamą projektą ir įgijo modernią metalų ir plastikų gamybos iš atliekų technologinę įrangą. 
 
Baltic Recycling UAB turimos technologijos ir įrenginiai suteikia galimybę per metus perdirbti iki 6000 tonų elektros ir elektroninės įrangos atliekų, iki 5000 tonų televizorių ir monitorių atliekų bei iki 3000 tonų plastikų atliekų.
 
Baltic Recycling UAB nuolat tobulina atliekų turimas perdirbimo technologijas, investuoja į naujausius atliekų perdirbimo įrengimus siekdama paversti atliekas kokybiškomis antrinėmis žaliavomis.